Späť

Doprava a platba

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že každá objednávka bude zpracována co nejrychleji, ale bohužel datum dodání zásilky nezávisí jen na nás. Nyní, když se nakupování z velké části realizuje online, mají dopravci více práce a důsledkem toho může být několikadenní zpoždění doručení a převzetí zásilky. Vezměte prosím na vědomí, že doba zpracování Vaší objednávky může být prodloužena.
Vzhledem k velkému vytížení přepravců upozorňujeme, že dopravci doručují zásilky pouze jednou. Pečlivě tedy sledujte zásilku přes sledovací systém jednotlivých dopravců. Číslo balíku Vám bude zasláno v okamžiku expedice balíku. Prosíme o kontrolu složky Hromadná pošta nebo Spam.Děkujeme za pochopení.

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na jednom z viac ako 2000 výdajných miest Zásilkovna.cz po celej Slovenskej republike.
-Cena služieb je 3,7 eur /s dph/

Dobierka / doručenie na adresu zákazníka

Zasielanie na adresu zákazníka SR službou Zásilkovna.cz

Budete o svojej zásielke priebežne informovaní - svojich zákazníkov informujeme o odovzdaní Vašej zásielky dopravcovi, ktorý Vás včas informuje pomocou sms a emailu o doručení Vašej zásielky.

  • Ak vás doručovateľ nezastihne, nechá lístoček v poštovej schránke a zásielka zostane uložená na vašej dodacej pošte (kontakt nájdete na lístočku). Tam na vás balík počká 7 kalendárnych dní, než bude odoslaný späť k nám. Môžete ale poštu požiadať o opakované doručenie zásielky v určitý deň.

  • Cena služieb- balík do 5kg 5,5 € / s dph /

  • Objednávky podané mimo pracovné dni (sobota, nedeľa, sviatky) sú odosielané prvý pracovný deň nasledujúci po dni podania objednávky.

Platba

-V hotovosti / hotovosti dobierkou/ : 1,5 eur /s dph/
-Kreditní kartou vopred /zdarma/
-bankovým prevodom na účet: 2000678822/2010 Fio Banka a.s /zdarma/

**

Pre platby zo Slovenskej republiky, môžete využiť IBAN: CZ3820100000002000678822 a kód SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ak zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky Vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Variabilný symbol / VS / nájdete na svojej faktúre. Po pripísaní platby na náš účet obdržíte na ten istý e-mail daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby (tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet)

  • Je potrebné, aby bola suma pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade ju možno považovať za zrušenú.