Späť

Najčastejšie otázky našich zákazníčiek.

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na jednom z viac ako 170 výdajných miest Zásilkovna.cz po celej Slovenskej republike.

14 dní na vrátenie tovaru

Objednaný tovar môžete kedykoľvek do 14 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.

Už som objednala, ale chcem iný model.

Stačí když zásilku nevyzvednete do 14 dnu, Zásilkovna nám ji pošle zpět a vy si můžete objednat jiný model. Přečtěte si tento jak jednoduše můžete obuv vyměnit.

Kde se obuv Leons vyrábí?

Obuv se vyrábí v Srbsku, v technologické spolupráci s italskými podiatry

Ako dlho trvá doručenie zásielky pri objednávke cez internet?

Běžně trvá doručení zásilky 3-5 dnů. Objednávky podané mimo pracovní dny (sobota, neděle, svátky) jsou odesílány první pracovní den následující po dni podání objednávky.

Čo sa stane, ak si zásielku z pošty nevyzdvihnem?

Pokiaľ si do daného dátumu nevyzdvihnete Váš balík na uvedenej pošte, bude Vaša zásielka odoslaná späť do skladu spoločnosti Leons.

Ako môžem reklamovať tovar zakúpený cez internet?

Jednoduše zavolejte na +420 603 282 200 nebo napište na e-mail info@leons.cz

Z akých materiálov sa obuv vyrába?

U pantoflí Leons se podrážka vyrábí z pevné pěny, která tlumí nárazy a hrboly, samotná stélka se vyrábí z paměťového gelu. Ostatní části (překrytí stélky, pásky...) jsou vyráběny z přírodní kůže, ta je u některých modelů zpracována do hladka. U každého dovozce se materiály můžou lišit.

Čo robiť, keď je zásielka poškodená?

Pri preberaní tovaru si vždy zásielku riadne prezrite. Pokiaľ je obal zjavne poškodený, zásielku nepreberajte a obsluhu výdajného miesta na problém okamžite upozornite. Obsluha nás na to upozorní a my Vám zabezpečíme rýchle dodanie nového tovaru. Nákup cez internet je tak pre vás opäť o krok bezpečnejší.

Ako a kde za tovar zaplatím?

Záleží na tom, aký spôsob platby ste si vybrali. Ak prevodom na účet, zašleme Vám podklady k platbe bankou. Tovar Vám zašleme okamžite po pripísaní platby na náš účet.

Ako sa dozviem, že je moja zásielka na mieste na vyzdvihnutie?

Najprv vám príde informačný e-mail o tom, že sme Vašu objednávku vyexpedovali a odovzdali ju Zásilkovni. Následne dostanete e-mail od Zásilkovne, že bola zásielka vložená do online systému.

V tomto emaile nájdete link na trasovanie, kde môžete cestu svojej zásielky pohodlne sledovať online.

Akonáhle je zásielka pripravená na vami vybranom Z-pointe, príde vám potvrdzovací e-mail a SMS. V potvrdzovacom e-maile a SMS obdržíte heslo pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta.

Na výdaj tovaru vám postačí len znalosť tohto hesla - to znamená, že tovar môže vyzdvihnúť ktokoľvek, koho do Zásilkovny vyšlete.

Ak chcete vedieť, kde si môžete svoju zásielku vyzdvihnúť, navštívte nasledujúcu stránku.

Stále si neviete rady? Sme tu pre Vás!

Zavolejte nám na telefon: +420 603 282 200 (Pracovní dny 8:00–10:30 | 14:00-17:30), nebo nám napište na e-mail: info@leons.cz